השירותים של רשת אופנת דינמו

חולצות לעסקיםהשירותים של רשת אופנת דינמו

רשת אופנת דינמו מתמחה במתן שירותים של הדפסה על חולצות והדפסה על כובעים. אנו מדפיסים חולצות לכל מטרה: חולצות לעסקים, הדפסת חולצות בית ספר ביבנה, הדפסת חולצות לקבוצות ספורט, הדפסת חולצות מתנה ליום הולדת, חולצות לאירועים, חולצות מודפסות לפורים, חולצות לקידום מכירות, חולצות לטיולים וסתם חולצו מצחיקות ליום יום.

אבל כפי שכבר הזכרנו לא רק חולצות מודפסות תמצאו בדינמו, אלא גם הדפסה על כובעים לכל מטרה. בדיוק כפי שמזמינים חולצות מודפסות, כך גם מזמינים הדפסה על כובעים לעסקים וללקוחות פרטיים. היתרון שלנו הוא שאצלנו תוכלו למצוא הדפסה על כובעים ליחידים ללא צורך בהזמנת כמויות גדולות.

 

מה תמצאו באופנת דינמו?

הדפסת חולצות בית ספר ביבנה – בתי הספר דורשים מההורים להדפיס את סמל בית הספר על חולצות התלמידים.

כלומר בתי הספר מאפשרים לתלמידים לבחור את החולצות שלהם כל עוד יקפידו על סמל בית הספר. אנו מציעים שירותי הדפסה על חולצות ביבנה לבתי ספר, אצלנו תוכלו למצוא את סמלי בית הספר ולקבל שירות מהיר.

חולצות לעסקים – רבים מהלקוחות המזמינים הדפסת חולצות ביבנה מתעניינים בחולצות לעסקים.

חולצות אלו יכולות לשמש את היחסים לצורך מיתוג, יחסי ציבור ואף חיזוק הקשר בין העובד למותג. למשל חולצות לעסקים יכולות להיות מדים לעובדי המכירות ואנשי הצוות או חולצות המחולקות למטרות פרסומיות.

הדפסה על כובעים ליחידים – גם כובעים מודפסים הם דבר מאוד מבוקש וגם בהם ניתן להשתמש לכל מטרה.

היתרון שלנו הוא שאנו מבצעים הדפסה על כובעים ליחידים וגם ללקוחות גדולים. אפילו אם אתם רק רוצים 4-5 כובעים למשפחה שלכם תוכלו לעשות זאת אצלנו.

 

הדפסת חולצות ביבנה – שיטת ההדפסה

אנו משתמשים בשיטות הדפסה מודרניות המאפשרות לנו להדפיס ישירות כל הבד. היתרון של שיטת הדפסה זו הוא שההדפס הופך לביות חלק אינטגרלי מהבד, זאת בשונה מהדפסים המגוהצים על הבד ומתקלפים או מתפוררים לאחר כמה כביסות. ההדפסים שלנו הם איכותיים ביותר ומחזיקים מעמד זמן רב.

בואו גם אתם ליהנות מחולצות לעסקים, הדפסת חולצות ספר ביבנה או חולצות והדפסה על כובעים ליחידים לכל מטרה אחרת.

אופנת דינמו