חולצות מודפסות בעיצוב אישי

חולצות מודפסות בעיצוב אישימהן חולצות בעיצוב אישי?

פעם כאשר היינו רוצים חולצות נכנסו לאחת החנויות וקנינו את החולצה שמוצאת חן בעינינו. למחרת כאשר לבשנו את החולצה גילינו שיש עוד 4 ילדים בכיתה עם אותה החולצה בדיוק. יצרני החולצות הם אלו אשר הדפיסו על החולצות באמצעות גלופות יקרות. חולצות מודפסות בעיצוב אישי ובכמות של יחידה או שתיים נחשבו לדבר בלתי מעשי, או לפחות יקר מאוד בשל הצורך בהכנת הגלופה ובשל שיטות העבודה הישנות.

בשלב מאוחר יותר נכנסו לחיינו ההדפסים המגוהצים; נכנסו לאחת החנויות אשר העניקו שירות הדפסה על חולצות סמלים, בחרנו עיצוב או סמל והם גיהצו לנו את ההדפס על החולצה.

שיטה זו התאימה לצורך הדפסה על חולצות ספורט ודברים דומים אך הייתה לא מגבלה מרכזית; לא היו אלו חולצות מודפסות בעיצוב אישי, היינו מוגבלים לעיצובים אשר יש לחנות.

ודרך אגב, לא הייה זה החיסרון היחיד. יכולתם לעשות הדפסה על חולצות סמלים לפי בחירתכם אך האיכות של ההדפס המגוהץ רחוקה מאוד מהאיכות של ההדפסים שאנו מציעים ביום ברשת אפנת דינמו.

 

הדפסת חולצות ברמלה

היום כל מי שרוצה יכול להזמין חולצות מודפסות בעיצוב אישי בעזרת השיפורים הטכנולוגיים של תחום זה. הדפסה על חולצות ספורט או כל חולצה אחרת נעשית היום בעזרת מכונת סובלימיציה המאפשרת להדפיס ישירות על הבד. המכונה מבצעת הדפסה דיגיטלית בחום גבוה אשר מחברת את הצבע עם מולקולת הבד ויוצרת הדפס אשר מהווה חלק מהבד עצמו.

הדפס מסוג זה כפי שעושים בהדפסת חולצות ברמלה הוא הדפס עמיד מאוד.

אך היתרון המרכזי של הדפסת חולצות ברמלה הוא הרבה מעבר לעמידות ההדפס ואיכותו. היתרון הגדול כאן הוא שבהדפסת חולצות רמלה באמת ניתן לעשות חולצות מודפסות בעיצוב אישי.

אצלנו ניתן לבצע הדפסה ישירות מכל קובץ דיגיטלי ללא צורך בגלופה. אפילו אם תרצו חולצה בודדת נוכל לעשות זאת עבורכם במחיר משתלם.

צורת הדפסה זו מאפשרת גם להוזיל מאוד את העלויות, ניתן לעשות הדפסת חולצות סמלים בזיל הזול. ולסיום רק נציין שאם אין לכם עיצוב משלכם, לנו יש מאגר עיצובים ענק בו תוכלו למצוא כל מה שתרצו.

אופנת דינמו