היתרונות של רשת אופנת דינמו

הדפסה על כובעים רחובותהיתרונות של רשת אופנת דינמו

מחפשים הדפסת חולצות בבניה או הדפסה על כובעים רחובות? הרשו לנו לספר לכם על היתרונות של הדפסות על חולצות בעיצוב אישי ברשת אופנת דינמו:

מכירה ליחידים  – אם אתם מחפשים הדפסה על כובעים רחובות אבל צריכים רק כמות קטנה או אולי אפילו יחידה בודדת, ברשת אפנת דינמו מקבלים כל גודל של הזמנה, אפילו לכובע אחד.

הדפסה מהירה – להבדיל מסוגי הדפסה על חולצות אחרים, ההדפסה שלנו נעשית במקום באמצעות מדפסת מהירה. אין צורך להכין גלופה כמו בסוגי הדפסה על חולצות אחרים,  דבר הלוקח זמן בד״כ. אם רציתם הדפסת חולצות בבניה, ניתן להדפיס מהיום להיום.

הדפסות על חולצות בעיצוב אישי – המומחיות שלנו בדינמו היא להדפיס עבורכם חולצות בעיצוב אישי. כלומר אתם יכולים לשלוח לנו עיצוב מקורי משלכם ונדפיס אותו ישירות מקובץ המחשב. כך מובטחת לכם חולצה מקורית.

מאגר עיצובים – אם אתם חושקים בהדפסת חולצות בבניה או הדפסה על כובעים רחובות אבל אין לכם שום רעיון, אל דאגה! אנו נעמיד לרשותכם את מאגר העיצובים שלנו. במאגר העיצובים תוכלו למצוא אלפי עיצובים בסגנונות שונים מהם תוכלו לבחור.

עלות נמוכה – הדפסה על כובעים רחובות, או הדפסה על חולצות היא דבר משתלם. המחירים זולים מאוד, בעיקר בזכות היכולת להדפיס ישירות על הבד ללא צורך בגלופה. מהיום הדפסות על חולצות בעיצוב אישי הן דבר הנגיש לכולם.

מתאים לכל מטרה – הדפסות על חולצות בעיצוב אישי יכולות להתאים לכל מטרה; ללקוחות הפרטיים וללקוחות המוסדיים המזמינים כמויות גדולות. אלו יכולות להיות חולצות לתנועת הנוער, תלבושת לבית הספר או מדים לעובדים. הכל תמצאו אצלנו.

שירות מסור – ברשת אפנת דינמו תוכלו למצוא שירות מסור המבין את צורכי הלקוח ומסייע לכל אחד למצוא את מבוקשו, מהדפסה על כובעים רחובות ועד הדפסת חולצות לכל מטרה.

משלוחים – עסקים רבים מזמינים הדפסת חולצות בבניה, אך הבעיה עם אנשי עסקים היא שאין להם זמן פנוי; מסיבה זו אנו מעמידים לרשותכם שירות משלוחים המביא את ההדפסים עד אליכם.

פרישה ארצית – אצלנו ברשת אופנת דינמו ניתן לקבל שירות בכל רחבי הארץ, מהדפסה על כובעים רחובות ועד הדפסה על כובעים קריית אונו. יש לנו לקוחות רבים, בעלי עסקים, מוסדות חינוך ולקוחות פרטיים.

אופנת דינמו