הדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקב

הדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקבהדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקב

כאשר בתי הספר שולחים אתכם להדפיס חולצות עבור הילדים אתם מוזמנים לעשות זאת אצלנו ברשת אפנת דינמו. אנו מבצעים הדפסה על חולצות סובלימיציה באיכות גבוהה ביותר ומעניקים את השירות הטוב ביותר. ניתן לבצע הדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקב באחד הסניפים שלנו ולקבל את השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים.

 

הדפסה על חולצות סובלימיציה

על מנת לתת לכם חולצות עם הדפסים איכותיים המחזיקים מעמד זמן רב אנו מבצעים הדפסה על חולצות סובלימיציה. שיטה זו שונה משיטות ההדפסה הישנות אשר בדרך כלל כללו את גיהוץ ההדפס על הבד ולא הביאו תוצאות טובות.

שיטת הדפס זו נראתה אולי טוב בהתחלה אך במהרה ההדפסים דהו והתקלפו. השיטה שלנו (הדפסה על חולצות סובלימיציה) מבטיחה איכות לאורך זמן.

שיטה זו מתאימה להדפסה גם על חומרים שאינם אורגניים, היא נעשית בעזרת צבע מיוחד אשר הופך לגז בחום גבוה ומתחבר עם מולקולות הבד בצורה מושלמת. לא ניתן להרגיש את ההדפסה כציפוי חיצוני על הבד, היא ממש חלק מהבד.

בעזרת שיטה זו ניתן להדפיס על כל סוגי החולצות, כמו למשל הדפסה על חולצות מכופתרות, הדפסה על חולצות לייקרה, הדפסה על פליז וחולצות מסוגים שונים.

אפילו הדפסה על כובעים ניתן לעשות בעזרת טכנולוגיה זו. מי שמחפש הדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקב יכול גם ליהנות מהיתרונות של שיטה הדפסה זו.

 

הדפסה על חולצות עלויות

הורים רבים הנדרשים לעשות הדפסת חולצות בית ספר בבאר יעקב בוודאי מודאגים מסוגיה זו (הדפסה על חולצות עלויות), במיוחד כאשר הם צריכים להדפיס מספר רב של חולצות על מנת שילדים יהיו חולצות בית ספר לכל יום ולכל עונות השנה.

שיטת ההדפסה שלנו (הדפסה על חולצות סובלימיציה) מאפשרת לבצע הדפסה על חולצות עלויות נמוכות במיוחד.

ראשית כל השיטה אינה דורשת הכנת גלופה, דבר אשר חוסך לכם כסף רב ומאפשר לכם לשלם אך ורק עבור ההדפסה. מחירי החולצות בהחלט סבירים וניתן אפילו לבצע הזמנה של חולצה בודדת, אין צורך להזמין כמויות.

לסיכום, כאשר אתם צריכים הדפסה על חולצות בית ספר בבאר יעקב תוכלו לעשות זאת אצלנו ולקבל את המחיר הטוב ביותר להדפסה על חולצות מכופתרות או חולצות מכל סוג אחר.

 

אופנת דינמו