הדפסה על כובעים רחובות

הדפסה על כובעים רחובותהדפסה על כובעים רחובות

לקוחות רבים מזמינים אצלנו הדפסה על כובעים רחובות או הדפסה על חולצות. אנו ברשת אפנת דינמו מעניקים שירותי הדפסה לכולם, בין אם מדובר בהדפסה על חולצות בית ספר ברחובות או חולצות לכל מטרה אחרת ובין אם מדובר בהדפסה על כובעים רחובות. למשל תוכלו להזמין הדפסה על חולצות למסיבת רווקות, הדפסה על חולצות ליום העצמאות, הדפסה על חולצות לטיולים ועוד. ואם כבר הזמנתם חולצות לטיולים, למה שלא תוסיפו הדפסה על כובעים רחובות?

 

מי צריך הדפסה על חולצות בית ספר ברחובות

בתי הספר של היום כמעט נטשו את נושא התלבושת האחידה ומצאו פתרון אחר המתאים יותר לזמנים המודרניים. בתי ספר רבים מבקשים מההורים להדפיס חולצות עם סמל בית הספר עבור התלמידים. בדרך כלל ישנו חופש מבחינת הצבעים והסגנונות של החולצות כל עוד מדפיסים את לוגו בית הספר.

כך כל תלמיד יכול להגיע עם החולצה האהובה עליו אך לכולם יש את לוגו בית הספר. כאשר אתם מזמינים הדפסה על חולצות בית ספר ברחובות תוכלו למצוא אצלנו עיצובים מוכנים עם שמות בתי הספר של רחובות. אנו מבצעים הדפסים זולים ואיכותיים, במהירות וללא צורך בגלופה. ניתן אפילו לבצע הזמנה של חולצה בודדת. כמו כן יש לנו חולצות לקיץ ולחורף.

 

רעיונות נוספים להדפסה על חולצות וכובעים

הדפסה על חולצות ליום העצמאות – לקראת מסיבות יום העצמאות ואירועי יום העצמאות רבים מזמינים הדפסה על חולצות. אלו יכולות להיות חולצות לאירועים בבית הספר, תנועת הנוער או כל אירוע אחר אליו בו רוצים להגיע עם הופעה ייחודית בדגש כל סמלי יום העצמאות. למשל תוכלו להדפיס את הדגל ושם בית הספר…

הדפסה על חולצות למסיבת רווקות – חברה שלכם מתחתנת ואתן רוצות להפתיע אותה? הזמינו הדפסת חולצות למסיבת רווקות, זהו גימיק מעולה המשמש אחר כך למזכרת. ניתן לרשום משהו מצחיק ולהדפיס על כל סוג של חולצה שתבחרו. אם אין לכם רעיונות לנו יש מאגר עיצובים מוכן ובו גם עיצובים המתאימים למסיבת רווקות.

הדפסה על כובעים רחובות – אם אתם מזמינים הדפסה על חולצות ורוצים פריט משלים תוכלו גם להזמין הדפסה על כובעים רחובות. יש לנו סוגים שונים של כובעים וניתן להדפיס מה שתרצו. מתאים מאוד עבור טיולים שנתיים, תנועות נוער, ועדי עובדים, דיילות מכירות ועוד.

 

אופנת דינמו