הדפסה על חולצות לקייטנות

הדפסה על חולצות לקייטנותהדפסה על חולצות לקייטנות

בחופשת הקיץ או בחופשות אחרות מקובל מאוד לשלוח את הילדים לקייטנות בהן הילדים נהנים מאוד ממגוון פעילויות ומכירים חברים חדשים. מקובל מאוד בקייטנות להעניק חולצות לילדים ולמדריכים ויש לכך סיבות טובות.

חשוב מאוד לשמור  על ביטחונכם של הילדים ולהחזיר את כולם הביתה בשלום; בזכות הדפסה על חולצות צבעוניות ניתן ליצור חולצות מיוחדות לילדי הקייטנה וחולצות מיוחדות למדריכים. כך במהלך פעילויות הקייטנה הילדים המשתתפים יוכלו לזהות בקלות את חבריהם לקבוצה ואת המדריכים וכך גם למדריכים יהיה קל יותר לשלוט ולשמור על הקבוצה.

הדפסה על חולצות לקייטנות היא דבר חשוב מאוד עבור המארגנים אך אל תשכחו שהחולצות גם תורמות לגיבוש, משמשות כמזכרת ארוכת שנים מימי הקייטנה וגם תורמות ליחסי הציבור של מארגני הקייטנה. הזמנת חולצות מודפסות עבור קייטנות היא פשוט חובה.

 

הדפסה על כובעים קריות

ולא רק הדפסה על חולצות לקייטנות תוכלו למצוא באפנת דינמו אלא גם הדפסה על כובעים קריות. הכובעים הם פריט משלים וטבעי עבור ילדי הקייטנה. יש להם שימוש דומה כמו להדפסה על חולצות צבעוניות אך הם כוללים ערך מוסף – כובעים הם פשוט דבר הכרחי בקייטנות הקיץ על מנת להגן על הילדים מהשמש.

רבים מלקוחותינו מתעניינים בהדפסה על חולצות לקייטנות והזמנת חולצות מודפסות היא דבר פשוט ביותר. אתם יכולים לשלוח לנו עיצוב בקובץ דיגיטלי ואנו נדפיס אותו על סוג החולצות שתבחרו. אתם בוחרים את החולצה, את המידה, את הצבע ואת העיצוב. אם תרצו ניתן להדפיס גם על שני צדדים.

 

חולצות והדפסה על כובעים קריות

אצלנו תוכלו לבצע הזמנת חולצות מודפסות לכל מטרה;הזמנת חולצות מודפסות מעולם לא הייתה פשוטה וקלה כמו שהיא היום. אצלנו ברשת אפנת דינמו ניתן לבצע הדפסה על חולצות והדפסה על כובעים קריות בקלי קלות. בזכות הטכנולוגיה המודרנית שבה אנו משתמשים אין צורך בהכנת גלופה והדפסה על חולצות צבעוניות נעשית באופן ישיר על הבד.

שיטת עבודה זו מוזילה ומייעלת את כל התהליך. ניתן לחסוך הרבה מאוד זמן על הכנת הגלופה. בזכות זה גם ניתן לבצע הזמנת חולצות מודפסות בכל כמות, אפילו חולצה בודדת.

אופנת דינמו